Karbantartó szakmunkás [Hungary]

Feladataidat szakmai végzettségednek megfelelően végezheted, és ha nyitott vagy az új ismeretekre, akkor további ismeretek megszerzésével új területeket is felfedezhetsz. Hozd ki magadból a legjobbat Magyarország egyik legnagyobb vállalatánál!

Új munkatársunk feladatai lesznek

  • épületek-, és berendezések tervszerű, megelőző, valamint szakma specifikus karbantartása
  • épület-, építmény-, valamint ezek alkatrészeinek, tartozékainak zavar és hiba elhárítása

Amire a munkakör betöltéséhez szükség van

  • középfokú szakirányú végzettség
  • orvosi alkalmasság

Amit ajánlunk

Bérezés a próbaidő alatt:

  • Br.313.000 Ft + juttatási csomag

A próbaidőt követően a munkabér a szolgálati helytől és munkatapasztalattól függően pótlékokkal egészülhet ki.

A pótlékokkal együtt elérhető havi jövedelem akár:

  • Br.329.000-356.000 Ft + juttatási csomag

A juttatási csomag tartalmazza:

  • SZÉP-kártya juttatás (a hatályos belső szabályozás szerint)
  • hűség bónusz év végén (a hatályos belső szabályozás szerint)
  • min. Br.151.000 Ft/év (a havi bruttó alapbér 4%-ának megfelelő) önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás
  • havi nettó 4000 Ft összegű önkéntes egészségpénztári tagdíj-hozzájárulás

A fenti juttatások a naptári évben ledolgozott munkanapok arányában kerülnek kifizetésre.

Amit ajánlunk továbbá:

  • biztos munkahely
  • kiszámítható munkaidő és jövedelem
  • utazási kedvezmény (belföldön és egyes nemzetközi vasútvonalakon)
  • ingyenes egészségügyi szűrőcsomag
  • a tanulmányok idejére minden érintett munkavállalónak díjmentes szállás biztosítása
  • a vizsgákat sikeresen teljesítő munkavállalóknak budapesti vagy környéki pozíciókban kulturált munkavállalói szállás biztosítása, bővebb információ: https://www.mavcsoport.hu/szallaslehetoseg (csak budapesti terület)
  • szakmai fejlődési lehetőség
  • ruházati ellátás

Munkavégzés helye

Hatvan

Munkaidő

Teljes munkaidő

Foglalkoztatás formája

Határozatlan idejű

Bővebb felvilágosítást ad

Szűcsborus Melinda +36 (30) 813 5114

2023. május 31.

Vállalati bemutatkozó

A MÁV Zrt. a magyarországi közforgalmú vasúti pályahálózat nagy részének üzemeltetőjeként mintegy 7000 kilométernyi vaspálya és az ahhoz kapcsolódó infrastruktúra működtetéséről gondoskodik. Teljes körűen látja el az üzemeltetési, forgalomirányítási és karbantartási, valamint részben a felújítási feladatokat.

Post a Comment

Previous Post Next Post

Sponsored Ads

نموذج الاتصال